GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skämtkopp 7883146
nr 788 3146
Skämtkopp
Kina, 1800-tal, höjd: 7
Kondition: sprickor/lagning
Utrop:
1.000 kr
Såld:
450 kr
måndag 29 oktober 2012
kl 18:29:18
300 kr
350 kr
400 kr